fbpx

Reiki je formou alternativní terapie. Pracuje s univerzální energií, která prostupuje vše kolem nás. Její název pochází z japonských slov “rei” (vesmírná, vše pronikající) a “ki” (energie). Reiki energie prochází přes terapeuta do recipienta.

Reiki pracuje s energetickými, fyzickými a emocionálními aspekty jednotlivce a řeší nerovnováhu na všech úrovních. Pracuje nejen se symptomy, ale také s příčinou nerovnováhy. Reiki energie vždy proudí tam, kde je potřeba. Více o Reiki a jeho terapeutickém potenciálu najdeš tady.

Nabízím zasvěcení do I. a II. stupně Reiki.

reiki zasveceni prvni stupen

Zasvěcení do I. stupně Reiki
Základní seznámení s energiemi a s Reiki. Během kurzu probereme historii Reiki, benefity a možnosti užití Reiki, pozice dlaní pro samoléčbu a léčbu ostatních.

Obsah:
– 2 hodinový teoretický blok
– materiály pro samostudium
– zasvěcení do I. stupně Reiki
– certifikát
BONUS: léčivá harmonizační meditace

Cena: 2 500,-

Zasvěcení do I. stupně Reiki je pro tebe pokud

– Chceš se seznámit s fungováním energií a s Reiki
– Chceš získat jednoduchou formu léčení sama sebe, svých přátel a rodiny
– Toužíš přinést pozitivní změny do tvého života
– Volá tě práce s energiemi

reiki zasveceni druhy stupen

Zasvěcení do II. stupně Reiki
Pokročilé možnosti užití Reiki. Seznámíme se se třemi posvátnými symboly, které pomáhají koncentrovat energii. Díky nim je možné posílat energii na dálku v jakémkoli čase (minulost, přítomnost, budoucnost).

Obsah:
– 2 hodinový teoretický blok
– materiály pro samostudium
– zasvěcení do II. stupně Reiki
– certifikát
BONUS: léčivá harmonizační meditace

Cena: 4 200,-

Zasvěcení do II. stupně Reiki je pro tebe pokud

– Už jsi zasvěcený do I. stupně Reiki a toužíš se posunout dál
– Rád bys prohloubil své znalosti práce s energiemi a zjistil, jak je využít na ochranu a očistu
– Chceš se naučit posílat Reiki na dálku, do minulosti i budoucnosti
– Chceš poléčit bolestivé události z minulosti tak, aby tě už neblokovaly v přítomnosti
– Chceš podpořit manifestaci svých cílů a snů
– Rád bys pomáhal ostatním a podpořil je na jejich cestě

Jak kurzy a zasvěcení probíhají?

Na začátku nás čeká společné cca 2 hodinové povídání, při kterém probereme teorii. Je také prostor pro tvoje dotazy. Všechno, co probereme, budeš mít k dispozici také ve formě skript, která obdržíš na email.
Po dokončení teoretické části se domluvíme na datu a čase zasvěcení. Momentálně probíhají veškerá zasvěcení pouze na dálku (zasvěcení na dálku je stejně účinné jako zasvěcení na blízko). Během zasvěcení nebudeme připojeni přes telefon nebo online, samotné zasvěcení trvá cca 30 minut. Po tuto dobu budeš jen relaxovat a přijímat energii, která k tobě bude proudit a bude otevírat tvé energetické kanály.
Přibližně 24 hodin před zasvěcením je vhodné dodržet lehkou dietu (jíst hodně ovoce a zeleniny, žádný alkohol a káva, pít hodně vody). Cca 15 minut před dohodnutým časem zasvěcení doporučuji provést krátkou meditaci a připravit se tak na příjem energie.
Zážitky během zasvěcení se u každého liší, je možné vidět barvy, mít vize, cítit hlubokou relaxaci a klid. Je možné, že usneš nebo neucítíš nic, zasvěcení ale funguje vždy. Po zasvěcení dochází k 21denní očistě, během které se tělo čistí na fyzické, mentální i emocionální úrovni.

Měla jsem tu čest nechat se od Nely zasvětit do druhého stupně Reiki a byl to naprosto úžasný zážitek. Je to ta chvíle, kdy máte pocit, že vám to změnilo život. Intuice mě zavedla přímo k ní a jsem za to velmi vděčná. Nela mě kromě zasvěcení obohatila i o spoustu informací, které mě budou provázet do konce života. Rozhodně doporučuji všemi deseti, i kdybyste si s Nelou chtěli jen pokecat.

Zuzana