VE SVÉM TĚLE: CESTA SAMA K SOBĚ
Představ si, že žiješ víc v klidu, dokážeš lépe pracovat se stresem a napětím, umíš naslouchat svému tělu.
Představ si, jaké by bylo přestat o sobě pochybovat a věřit ve své schopnosti.
Zvu Tě na cestu zpět sama k sobě, k naslouchání svému tělu a jeho moudrosti. Všechno, co potřebuješ, si totiž nosíš uvnitř. Probuď svůj plný potenciál a začni tvořit život takový, jaký si přeješ a zasloužíš.

Připravila jsem pro Tebe kurz, který Tě povede k většímu porozumění sama sobě a svému tělu. Během šesti týdnů budeme společně pracovat  na sebelásce, budování sebevědomí a vnitřního klidu.

Máš několik možností, jak kurzem projít:
– Projdi si jednotlivé týdny sama, ve svém tempu.
– Zvol si jen některé lekce.
– Přidej se ke skupině ostatních žen a užij si jejich podporu na své cestě (zahrnuje 6 x 90 minutové setkání přes Zoom) – doporučuji tuto možnost, protože nabízí mnohem hlubší ponoření se do témat a větší podporu. Aktuální termín: 26. 5. – 7. 6.

Jednotlivé týdny obsahují: video s tematickou jógovou praxí, nahrávku meditace, pracovní listy.
Pokud zvolíš celý kurz, dostaneš přístup do soukromé Facebookové skupiny, kde můžeš s ostatními sdílet svůj posun nebo pokládat dotazy.

Po zaplacení kurzu (nebo jeho části) budeš mít přístup do členské sekce, kde budeš mít přístup ke všem materiálům.

Byl to neskutečný zážitek

Neli, musím a chci Ti ještě jednou moc poděkovat za tenhle neskutečný zážitek. Donutila jsi mě přemýšlet nad pocity, kterých jsem se bála a nad kterými jsem nechtěla přemýšlet. Otevřela jsi mi oči, že se musím ke svému tělu začít chovat mnohem lépe, protože si to zaslouží, a protože je tu vždycky pro mě. Ještě stále všechno vstřebávám a těším se, až si ze záznamu pustím vše znovu, abych se do toho mohla více ponořit. Ale věřím, že za těch šest týdnů si ve mě zakořenila sebelásku a hlavně chuť ji dál rozvíjet. A za to ti moc děkuji. :* Samotnou mě překvapilo, jak moc jsem toho dokázala nahlas říct, a co všechno jsem si uvědomila. Možná i díky tomu, že to bylo on-line a neseděly jsme naproti sobě jsem se dokázala otevřít ještě víc.

Lenka

<<
>>
ve svem tele

1. TÝDEN: VZTAH S MÝM TĚLEM

Mít tělo, prostřednictvím kterého můžeš zažívat existenci na Zemi vnímám jako obrovský dar. Tvé tělo ti nabízí neskutečné množství možností, prožitků, pocitů, bolestí a učení. Reaguje na všechny změny ve tvém okolí, změny tvé mysli, reaguje na vše, čím ho vyživuješ, a jak o něj pečuješ.  Věděla jsi, že své tělo můžeš pouhou myšlenkou programovat, léčit, měnit? 
Během tohoto týdne se zaměříme na vztah s tělem, jeho přijetí. Ujasníme si, jak důležité o něj pečovat a respektovat ho. Naučíme se naše tělo prociťovat a naslouchat mu.

Zahrnuje: jemná jóga pro nacítění těla, meditace vděčnosti k tělu, pracovní listy

ve svém těle

2. TÝDEN: SÍLA DECHU

Dech je pro mě moje kotva, vím, že se k němu můžu vrátit kdykoli, když potřebuju najít klid a stabilitu. Prostřednictvím dýchání se nám do těla dostává prána, vitální energie. Věděla jsi, že prostřednictvím dechu můžeš usměrnit svou energii, myšlenky, emoce a přání?
Během tohoto týdne se zaměříme na náš dech. Ukážeme si, jak správně dýchat a jak dech kontrolovat a vědomě ho používat tak, abychom dokázaly kontrolovat i ostatní situace v našem životě.

Zahrnuje: jóga propojení dechu s pohybem, meditace pozorování dechu, pracovní listy

Ve svém těle

3. TÝDEN: ŽENSKÁ CYKLIČNOST

My ženy fungujeme jako cyklické bytosti. Stejně tak jako se mění měsíc na obloze a období v roce, proměňuje se v průběhu celého měsíce i naše tělo. Dochází nejen k fyzickým, ale také k emočním, mentálním změnám, mění se naše chování, naše schopnosti, prožitky i způsob uvažování. Pochopení, přijetí a žití v souladu s naší cykličností nám může usnadnit život.
Během tohoto týdne se zaměříme na jednotlivé fáze, kterými každý měsíc procházíme. Ukážeme si, jak s nimi pracovat tak, abychom využily naplno náš potenciál.

Zahrnuje: jóga pro otevření kyčlí, meditace propojení s lůnem, pracovní listy

ve svém těle

4. TÝDEN: ŽENSKÁ & MUŽSKÁ ENERGIE

Každý z nás má v sobě  svou vnitřní ženu a vnitřního muže. Často se stává, že jsou energie nevyvážené, naše vnitřní žena a muž se navzájem nerespektují, nespolupracují, nekomunikují, možná se ani neznají.  Naše vnitřní žena bývá často zraněná, a proto se skrývá za dominantní mužskou energií. Vztah našeho vnitřního muže a vnitřní ženy se odráží na naší vnější realitě, v našich vztazích i v pracovním životě. 
Během tohoto týdne se zaměříme na mužskou a ženskou energii v nás. Ukážeme si, jak je můžeme dovést do rovnováhy tak, abychom žily 
v přirozeném plynutí. 

Zahrnuje: jóga pro otevření hrudníku, meditace setkání s vnitřním mužem a ženou, pracovní listy

ve svém těle

5. TÝDEN: MOJE EMOCE

Emoce jsou naším vnitřním barometrem. Jsou podstatou našich prožitků, určují naše zaměření, ovlivňují naše zájmy a dávají našemu světu smysl. Emoce tu byly, jsou a budou. Každý vnitřní stav nás nabije určitou energií a pomáhá nám zvládat každodenní výzvy. Emoce není potřeba potlačovat, ale učit se s nimi pracovat, rozpoznávat je, přijímat a chápat. 
Během tohoto týdne se zaměříme na dovolení si prožívání našich emocí. 
Ukážeme si, jak je začít prozkoumávat a měnit naše obranné reakce na vědomé jednání. 

Zahrnuje: jóga pro balanc, meditace emoční putování, pracovní listy

ve svém těle

6. TÝDEN: MÉ STRACHY A BLOKY

Strach je odvěkou, instinktivní reakcí těla a mysli na každé domnělé nebezpečí, byť by bylo sebemenší. Každý den se v životě objeví nové hrozby nebo se vrátí ty staré. Nespočet věcí se může zvrhnout, změnit a hodně věcí se nám opravdu nepovede. V mysli se nám kromě toho vytváří obrázky dalších pohrom a problémů, které se ve finále nikdy nestanou. V úzkosti a napětí se tak „uměle“ udržujeme téměř neustále, což samozřejmě nedělá dobře našemu tělu a snižuje to celkovou kvalitu našeho života. 
Během tohoto týdne se zaměříme na práci se strachy a bloky, které nás omezují a brání nám žít život takový, jaký si přejeme.

Zahrnuje: jin jóga, meditace setkání se strachem, pracovní listy

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.