Online kurz „Ve svém těle: Cesta sama k sobě“ je momentálně dostupný pouze ženám, které jím už prošly. 

Chystám kurz nový, ale protože chci, aby byl ještě více propracovaný, bude mi to chvíli trvat. Tak se mnou měj prosím trpělivost. 

Zatím si můžeš přečíst recenze žen, které se mnou pracovaly nebo články na blogu. Sleduj mě také na instagramu, kde sdílím jednoduché tipy k nalezení harmonie uvnitř sebe sama.

Byl to neskutečný zážitek

Neli, musím a chci Ti ještě jednou moc poděkovat za tenhle neskutečný zážitek. Donutila jsi mě přemýšlet nad pocity, kterých jsem se bála a nad kterými jsem nechtěla přemýšlet. Otevřela jsi mi oči, že se musím ke svému tělu začít chovat mnohem lépe, protože si to zaslouží, a protože je tu vždycky pro mě. Ještě stále všechno vstřebávám a těším se, až si ze záznamu pustím vše znovu, abych se do toho mohla více ponořit. Ale věřím, že za těch šest týdnů si ve mě zakořenila sebelásku a hlavně chuť ji dál rozvíjet. A za to ti moc děkuji. :* Samotnou mě překvapilo, jak moc jsem toho dokázala nahlas říct, a co všechno jsem si uvědomila. Možná i díky tomu, že to bylo on-line a neseděly jsme naproti sobě jsem se dokázala otevřít ještě víc.

Lenka

<<
>>