Přeskočit na obsah

6 týdenní online kurz: 12. 4. – 24. 5.

Představ si, jaké by to bylo, kdybys:
✦ Žila ve větším klidu a stabilitě
✦ Dokázala lépe pracovat se stresem a napětím
✦ Začala věřit sama sobě a svým schopnostem
✦ Uměla naslouchat svému tělu
✦ Užívala si funkční vztahy a přestala se porovnávat
✦ Dokázala říkat NE bez pocitu viny

Cítíš ten hřejivý pocit a touhu po změně? Dopřej si čas sama pro sebe a vydej se se mnou na cestu sebepoznání a sebepřijetí.

Kapacita kurzu je omezená, abych Ti mohla věnovat dostatek péče.

Zvu Tě na cestu zpět sama k sobě, k naslouchání svému tělu a jeho moudrosti. Všechno, co potřebuješ, si totiž nosíš uvnitř. Probuď svůj plný potenciál a začni tvořit život takový, jaký si přeješ a zasloužíš.

Byla jsem tam taky. Bez jakékoli špetky sebevědomí. Prošla jsem si mentální anorexií, úzkostmi, panickými záchvaty a depresemi. Zažila jsem spoustu dalších propadů, toxický vztah, manipulaci. A právě moudrost jógové nauky, práce
s energií a myslí, které mi pomohly dostat se zpátky sama k sobě, posunout moje hranice a objevit mou sílu.
Žít naplno a smysluplně. 
Moje cesta mě inspirovala k tomu, abych svoje znalosti a zkušenosti předávala dál.
Víc o mně se můžeš dozvědět tady.

Dopřej si čas a prostor, kde jsi viděna, přijata a podpořena na své cestě. Na cestě sebepoznání a sebepřijetí. Cestě k většímu sebevědomí. A to má celoživotní hodnotu.

Jsi tvůrkyní svého života a máš nad ním plnou moc. Jen ty rozhoduješ o tom, jaký tvůj život bude.

Nejlepší investice je sama do sebe. Ty jsi ve tvém životě ta nejdůležitější, na to nezapomeň. Opravdu to má smysl, protože změna je možná.

Během šesti týdnů postupně odhalíme schopnosti těla, sílu dechu, ponoříme se do práce s ženskou cykličností, budeme pracovat s emocemi, strachy a nefunkčními vzorci chování. Program je zaměřený na prožitek.  Čekají na tebe vedené meditace, pohybová a dechová cvičení, introspektivní otázky
a společné sdílení v kruhu ostatních žen.

Jdeš do toho se mnou?

Ano
ve svem tele

6 x 90 minutové online setkání (středa, 18:30) včetně záznamu
sdílení v kruhu ostatních žen
materiály s deníkem
nahrávky meditací a cvičení
6 videí s jógovou praxí
uzavřená skupina na FB

Dopřej si čas sama pro sebe, najdi podporu v kruhu ostatní žen a dovol si být sama sebou.

Tento kurz je pro Tebe, pokud:

 • Cítíš se odpojená od svého těla a nemáš s ním moc dobrý vztah
 • Nedokážeš plně naslouchat svému tělu a jeho řeči
 • Cítíš se vyčerpaná, protože neumíš zpomalit a respektovat svou přirozenou cykličnost
 • Jedeš neustále v mužské energii (výkon, plány, organizace, akce) a potlačuješ svou ženskou stránku (plynutí, klid, tvořivost)
 • Chceš do svého života vnést více klidu a stability
 • Neumíš si jasně nastavit hranice a říkat NE
 • Ovládají tě strachy, které blokují tvůj rozvoj a posun
 • Potřebuješ se naučit zpracovávat své emoce tak, aby negativně neovlivňovaly vztahy s tvým okolím
 • Chceš vystoupit ze zažitých programů a vzorců chování
 • Ráda bys zvýšila své sebevědomí a sebejistotu
 • Hledáš sebe sama

       Nacházíš se mezi těmito slovy? Pokud s tebou rezonuje alespoň jedna věta, tento kurz je právě pro Tebe!

Jsi připravena vydat se na cestu sama k sobě, začít milovat své tělo, pustit všechno, co ti neslouží a otevřít se všem možnostem, které ti život nabízí? Řekni ANO sama sobě a přihlas se do kurzu ještě dnes!

Ano

Kurz je rozdělen do šesti bloků zaměřených na určité téma:
Přijetí těla, Dech, Cykličnost, Ženská & Mužská energie, Emoce, Strachy a bloky.
Každý týden se sejdeme v bezpečném online prostoru přes Zoom, kde probereme téma aktuálního týdne, vyzkoušíme si praktiky z oblasti jógy, práce s dechem, mindfulness, somatických cvičení a práce s energií. Čekají nás také společné meditace a na závěr sdílení v kruhu ostatních žen, které nabízí pochopení, přijetí, inspiraci a léčení. 

Prostor pro další sdílení bude k dispozici v uzavřené Facebookové skupině.

Všechna setkání budou nahrávána a odkaz na ně Ti vždy přijde na email, takže pokud nějaké setkání nestihneš, můžeš se na něj podívat ze záznamu.

Meditace budeš mít také k dispozici jako audionahrávku. Stejně tak videa s jógovou praxí, která provází každý týden. Všechny tyto materiály Ti zůstanou k dispozici navždy.

Ke každému tématu obdržíš také deník. Ten obsahuje mimo jiné také introspektivní otázky, díky kterým se můžeš ponořit ještě hlouběji sama do sebe.

Co říkají na kurz ostatní

Byl to neskutečný zážitek

Neli, musím a chci Ti ještě jednou moc poděkovat za tenhle neskutečný zážitek. Donutila jsi mě přemýšlet nad pocity, kterých jsem se bála a nad kterými jsem nechtěla přemýšlet. Otevřela jsi mi oči, že se musím ke svému tělu začít chovat mnohem lépe, protože si to zaslouží, a protože je tu vždycky pro mě. Ještě stále všechno vstřebávám a těším se, až si ze záznamu pustím vše znovu, abych se do toho mohla více ponořit. Ale věřím, že za těch šest týdnů si ve mě zakořenila sebelásku a hlavně chuť ji dál rozvíjet. A za to ti moc děkuji. :* Samotnou mě překvapilo, jak moc jsem toho dokázala nahlas říct, a co všechno jsem si uvědomila. Možná i díky tomu, že to bylo on-line a neseděly jsme naproti sobě jsem se dokázala otevřít ještě víc.

Lenka

Od muže, který prošel kurz individuálně

I když jsem přesně nevěděl, co od tohoto kurzu očekávat, měl jsem pocit, že právě něco takového v tu chvíli potřebuji a musím říci, že teď zpětně po skončení kurzu vidím, že to byla velmi dobrá investice. Díky Nele jsem dostal do rukou manuál, jak lépe porozumět sobě samému, a to jak po stránce mentální, tak fyzické. Vyzdvihl bych především profesionalitu, jakým způsobem byl kurz veden. Nela byla vždy velmi dobře připravená, jednotlivé lekce na sebe hezky navazovaly, a každou další lekcí jsem se naučil techniky, které jsem mohl aplikovat v reálném životě. Určitě doporučuji všem, kteří si chtějí najít cestu k sobě a lépe porozumět sobě samému.

Ondřej

Udělala jsem velký krok vpřed

Kurz Ve svém těle byl pro mne báječným zážitkem, díky kterému jsem udělala velký krok vpřed na své cestě k sebepoznání, sebepřijetí a sebelásce. Nela vytvořila bezpečné místo pro seberozvoj a sdílení v ženském kruhu. Na každé setkání jsem se vždy opravdu těšila a odcházela jsem někdy s úsměvem, někdy se slzami v očích, ale vždy se spoustou podnětů. Jsem také velmi vděčná za všechny skvěle zpracované materiály, protože i když už mám program za sebou, nemůžu se dočkat až si znovu vše projdu. Program bych doporučila všem svým kamarádkám, takže pokud cítíte vnitřní volání, běžte do toho, určitě nebudete litovat. <3 

Verča

<<
>>