Přeskočit na obsah
vnitřní kritik

Vnitřní kritik a programy v hlavě

Baví mě pozorovat hry mysli a měnit její zažité programy. Poslední dobou si docela často povídám se svým vnitřním kritikem. Napadlo vás někdy, že svůj posun a pocit klidu sabotujete my sami?

Jak jsem se stala milionářem a našla svého guru

Změna začíná vždy uvnitř. To, že se zatím neprojevila navenek, neznamená, že není podstatná. Takže jestli máte pocit, že vám rok 2020 spíš vzal, podívejte se na to, jak jste se posunuli uvnitř. TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.

ranní rutina

Moje tipy pro lepší ráno

Neříká se nadarmo, že ráno dělá den. Podle toho, jak začneme, se celý den odvíjí. A proto, abychom měli den klidnější a cítili se víc v pohodě, toho nemusíme udělat moc. Stačí malé změny.

Zastávka druhá: Káthmándú a Pokhara, Nepál

Nepál vám bez servítek ukáže život ve své opravdové syrovosti. Všechny jeho barvy a vůně. Chudobu, špínu, nemoci, ale zároveň také všechnu krásu a úsměvy. Hluboce zakořeněnou tradici, víru, přijetí i bezmoc a odevzdanost. Smrt i zrození.

Jak jsem se ztratila a pak se znovu našla

Ocitla jsem se tak v kleci, do které jsem se zavřela sama a několik dní, dokonce bych řekla týdnů, jsme se tam plácala a neviděla jsem cestu ven. Nedokázala jsem se pro nic nadchnout, natož tvořit a vymýšlet nové projekty.

Zastávka první: ostrov Gili Air, Indonésie

Vzpomínám si, jak jsem před dvěma lety zasněně říkala, že se stanu lektorkou jógy, budu cestovat po světě a učit na různých místech. A teď? Svůj lektorský kurz jsem dokončila na začátku roku 2019 a teď jsem v Indonésii, pracuju v jógovém centru a vím, že je to teprve začátek mého dobrodružství.

Nebuď na sebe tak přísný, vedeš si skvěle!

Pokud děláš to nejlepší, co v dané chvíli dokážeš, pak na sebe můžeš být hrdý. A ještě něco….nečekej na někoho, až ti řekne, jak skvělý jsi. Pochval sám sebe. Za cokoli. Zasloužíš si to.

Jednoduchý návod, díky kterému budeš svobodný. Napořád.

No není to vlastně osvobozující? Uvědomění, že JÁ mám zodpovědnost za to, jak se cítím, jak přemýšlím, jak jednám, jak žiju. Můžu být přesně tím, čím chci, kým chci. Vytvářím si vlastní realitu a vlastní život

Za štěstím a blažeností nemusíte daleko

Naše pravá podstata je být šťastný. A šťastným vás neudělá nikdo jiný (partner, děti, rodina, věci), šťastným se můžete udělat jen vy sami. A co je důležité, pocit štěstí vám nikdo vzít nemůže, jste za něj zodpovědní opět jen vy sami.